EURO-VALVE s.r.o.

Zástupca popredných Európskych výrobcov armatúr

Spoločnosť EURO-VALVE s.r.o. pôsobí na slovenskom trhu ako dlhoročný zástupca popredných európskych výrobcov armatúr, ktorých cieľom je produkcia kvality,  napredovanie v trendoch vývoja,  cenotvorba zodpovedajúca požiadavkám trhu, flexibilnosť v logistike a odborné technické zázemie pre komplexný sortiment priemyselných armatúr a potrubného príslušenstva.

Náš zákazník:

Orientujeme sa na požiadavky zákazníkov vo všetkých odvetviach priemyslu. Ponúkame bezpečné riešenia pre náročné chemické a petrochemické procesy, sterilné aplikácie pre farmáciu a potravinársku výrobu, klasické dodávky pre vodné hospodárstvo a čistenie odpadových vôd a našimi armatúrami sú vybavené rozvody vo výrobných halách automobiliek a oceliarní.

Stratégia:

Politika našej spoločnosti nespočíva iba v predaji tovaru, kladieme dôraz na vysokú kvalitu dodávok a pružnosť pri riešení požiadaviek našich klientov. Spoluprácu s našimi partnermi zakladáme na základných princípoch – spoľahlivosť, vysoká odbornosť, široké portfólio produktov a predovšetkým vzájomná dôvera.

sk_SKSK